Г Р А Ф І К

амбулаторного   прийому   вузьких   спеціалістів  на  травень 2019 року

 

П.І.Б.                                                понеділок   вівторок середа    четвер п’ятниця          субота      
Хірургічне  відділення
Іванущак Д.О.         413 9 – 12 14 – 17 9 – 12 14 – 17 9 – 12 9 – 11
Клімова  Г.С.          415 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 13
Степанов  І.І.        415 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14
Мельник А.А.     профогляд

до 23.05

418 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 13
Стасюк С.В. 418 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 13-18
Біла   Л.Д.                 211а 9 – 1655 9 – 1655 9 – 1655 9 – 1655 9 – 1655
Ємельянов  Ю.Ю. 408 14 – 20 10 – 16 14 – 20 10 – 16 14 – 20 8 – 13
ЛОР  відділення
Солдат  О. М.          227 9 – 12 9 – 12 9 – 12 9 – 12 9 – 12 9 – 12
Максимюк  О.І.                                       226 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 13
9 – 1130
Геруш О.Л.          226 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 14/ Гр. 8 – 14 13 – 18
    211 14 – 19 8 – 13 14 – 19 8 – 13 14 – 19 9 – 13
Даскалюк  Г.Д.   306 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 13
Кабінет    аудіограми   306 14 – 18 9 – 13 14 – 18 9 – 13 14 – 18 9 – 12
Хохлова Л .О.        212 15 – 18 9  – 12 15 – 18 9  – 12 15 – 18 9  – 12
Офтальмологічне   відділення
Дущак О.Д.            230 9 – 12 14 – 17 9 – 12 14-17 9 – 12 9 – 12
Семеген  М. І.       228 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 13 – 18
Романко Ж.В. 229 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 13 – 18
8 – 13
Пинзару В.                228 8 – 14 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 13
Неврологічне відділення
Льохіна В.А.       409  9 – 12 9 – 12 9 – 12 9 – 12 9 – 12 9 – 12
Краснюкевич  Л.Р. 409а філіал 8 – 14 філіал 8 – 14 філіал 8 – 13
Немченко Л.М.    відпустка з 13.05 по 24.05 324 14 – 19 14 – 19 14 – 19 14 – 19 14 – 19 12 -1315
Швигар Л.П.          409а  8 – 14 14 – 20 8– 14 14 – 20 8 -14 13 – 18
Фізіотерапевтичне відділення 9 –  13
Куріцина Л.М.      316 9  – 12 15 – 18 9  – 12 15 – 18 9  – 12 9  – 12
Ягелло С.Я.   316 1330 -20 8 – 1430 1330 – 20 8 – 1430 1330 – 20 13 -18
Відділення профілактики
9 – 11
Дашкевич А.В.       213 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 13
8 – 13
Руденко В.А          207 15 – 18 09 – 12 15 – 18 09 – 12 15 – 18 10-1230
Рентгенологічний кабінет
Березюк В.Я           423 8 – 15 8 – 15 8 – 15 8 – 15 8 – 15 8 – 15
Рентгенографія:     

                                                                 

421 8 – 18 8 – 18 8 – 18 8 – 18 8 – 18 8 – 18
8 – 13
Флюорографія:     423 9 – 15 9 – 15 9 – 15 9 – 15 9 – 15
Шкільне відділення
Руснак О.М.          218 10 – 15 10 – 15 10 – 15 10 – 15 10 – 15
Дошкільне відділення
Харюк Л. оформлен. ЛКК 215 10 – 13 10 – 13 9 – 12
 

Діагностичне відділення

 

 Ангельська С.І.- ЕКГ холтер 311 1445 – 16 1230 – 14 1445 – 16 1230 – 14 1445 – 16 1330-1445
 Грушко Л.Л. – зав. від., лікар ФД :
Електроенцефалог (ЕЕГ)                               308 8 – 12 8 – 12 9 – 13
М-ехо ЕС   308 12 – 14 12 – 14 9 – 13
Спірографія – СГ 308 9 – 14 9 – 14 9 – 14 9 – 13
Електрокардіограф. ЕКГ 311 830 – 14 14 – 19 830– 14 14 – 19 830 – 14 9 – 13
 Лікарі УЗД –   Кошман  Д.Д. ,   Ангельська С.І.:
УЗД : орг. черев. порож., мол.залози, чол.стат. орг., серця(ехо-кардіо), щит.залози,орг. черевної порожнини, НСГ (нейросонографія)  

 

309

 

 

8 – 14

(Ангел.)

8 – 14

(Кошман)

8 – 14

(Ангел.)

8 – 14

(Кошман)

8 – 14

(Ангел.)

 

 

9 -13

 

 

1415 – 20

(Кошман)

 

1415 – 20

(Ангел.)

 

1415 – 20

(Кошман)

 

1415 – 20

(Ангел.)

 

1415 – 20

(Кошман)

Відділення  відновного  лікування  

 

Повзун  А.М.      314 13 – 17 13 – 17 13 – 17 13 – 17 10 – 14 8 – 12
Горук  С.І            315  8 – 15 13  – 20 8 – 15 13 – 20 8 – 15 8 – 13
Немченко  Л.М.      ДНЗ ДНЗ ДНЗ ДНЗ ДНЗ ДНЗ
Пазюк  Л.Г. 212 1215 – 1515 ДНЗ 10 – 13 1215 – 1515 ДНЗ 12 – 15
Запорожець Н.В   212 9 – 12 1215 – 1515 ДНЗ ДНЗ 9 – 12 15 – 18
Поповецька Л.П   209 13 – 20 8 – 15 13 – 20 8 – 15 13 – 20 8 – 13
Попович Т.В          326 8 – 15 13 – 20 8 – 15 13 – 20 8 – 15 13 – 18
Швигар  М.Л.      325 16 – 19 16 – 19 16 – 19 16 – 19 16 – 19 1330– 16
Швигар  Н.С.       209 філіал 10 – 13 філіал 10 – 13 філіал філіал
Кабінет  інфекційних  захворювань (КІЗ)
Корніліч  О.А. 115 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 13 – 18
Лакуста М.М. 115 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 13
СПЕЦІАЛІЗОВАНА    СЛУЖБА
Сандуляк  Л. Н      211 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 13 – 18
Кабінет  зондування   302 8 – 15 8 – 15 8 – 15 8 – 15 8 – 15 8 – 13
       
Теслюк  М. –  319 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14
Беженар М.С.        319 14 – 20 8 – 14 8 – 14 8 – 14
Мельник Р. Я.        319 14 – 20  – 14 – 20 9 – 14
                                                                               
Проняєва  Л .І.      211 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 13
Дергач  Л.О. 430 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 13 – 18
Долінська О.А.   430 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20
Гриценко  Н.В.    312 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 13
                 
Іванущак  Л.Ф.       410-а 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 13 –18
Прохоренко  І.Д.     410-а 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 13
14 – 18
Ясинська А.                   412 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 12 – 18
Ткачук  Н.В            412 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 8 – 13
12 – 18
Боднар  І.С.             318 12 – 19 12 – 19 12 – 19 9 – 16 9 – 16
Голбан М. М.      312 14 – 20 8 – 14 14 – 20 8 – 14 14 – 20