Запис на прийом до лікаря-спеціаліста.

         Діти, які проживають в м. Чернівці (офіційно зареєстровані) можуть записатись на прийом до лікаря-спеціаліста безпосередньо в реєстратурі поліклініки або використати систему он-лайн реєстрації.Пацієнтам запропоновано попередній запис на прийом до лікаря-спеціаліста. Функція попереднього запису можлива тільки на протязі 2 календарних тижнів, запис на термін більше ніж 2 тижні не буде авторизовано.
Для того, щоб зробити попередній запис на прийом до лікаря-спеціаліста (вторинний рівень) через інтернет-ресурс необхідно вибрати рубрику «Запис на прийом», в кінці інформації, обов’язково обрати пункт «Я погоджуюсь з правилами запису на прийом» після цього можна обирати потрібний профіль та прізвище спеціаліста.
Зверніть увагу : сайт працює в тестовому режимі.
Записатись на прийом можна з 08.00 до 15.00.

Увага! для запису на прийом до спеціаліста повинно бути направлення від дільничного педіатра чи сімейного лікаря, окрім невідкладних станів та прийому дітей пільгових категорій:

  • Діти-інваліди
  • Діти воїнів АТО
  • Діти-сироти
  • Діти з багатодітних сімей
  • Діти ІVгрупи спостереження ЧАЕС

Для цього скористайтесь наведеною нижче інструкцією.

Крок 1.

– виберіть відділення або профіль лікаря-спеціаліста;

Крок 2.

– оберіть необхідного Вам лікаря-спеціаліста;

Крок 3.

– оберіть дату та час прийому та заповнять необхідні поля (ПІБ, номер мобільного телефону, електронна адреса). Після підтвердження запису, на вказану адресу прийде лист з підтвердженням реєстрації.

Крок 4.

– в день прийому пацієнт,  амбулаторна картка (форма № 112/o) якого зберігається у нього на руках або в реєстратурі поліклініки, звертається безпосередньо в кабінет лікаря-спеціаліста, до якого здійснено запис.

Попередній запис до лікаря-спеціаліста (вторинний рівень надання меддопомоги) або на обстеження здійснюються лише за направленням дільничного (сімейного) лікаря на кожен день тижня (при наявності місця) не пізніше одного місяця з моменту звернення (згідно наказу МОЗ України №646 від 05.10.2011р., п.1.7. ).

Примітка: для впевненості проходження Вашого попереднього запису через сайт, обов’язково звертайтесь в довідкову перед відвідуванням лікаря, оскільки лікар може бути відсутній через відпустку, відрядження, курси, хворобу, за сімейними обставинами.

 

Приносимо вибачення за можливе виникнення незручностей та розраховуємо на розуміння з Вашого боку.